Bağışla Lösev’e Destek Zamanı

Bağışla Lösev’e Destek Zamanı

 

Lösemili Çocuklar Vakfı LÖSEV, tüzel kişiliği bulunan bir vakıftır. Löselimi çocukların tedavisinin sağlanması için yapılması gereken çalışmaları yapmak ve bu alanda gerekli kurumsallaşmaları tamamlamak amacıyla kurulmuştur. Kuruluş felsefesi ve amacına uygun olarak kurulduğu tarihten bu yana lösemili çocuklar yararına yapılmış birçok kampanya ve organizasyonun öncülüğünü yapmış ve lösemili çocukların tedavisi için gerekli maddi ve manevi desteğin temin edilmesinde önemli görevler üstlenmiştir.

 

Lösev bu çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir. Resmi web sayfasından lösemi hastalığına yakalanmış çocukların tedavisini sağlamak ve tedavilerini yapacakları hastanelerin ve ilik bankalarının açılmasını temin etmek üzere gerçekleştirdiği faaliyetleri kapsamlıca incelemek mümkündür. Lösev’in resmi web sayfasında bir ayrıntı daha bulunmaktadır. O da lösemi olmuş çocukların özellikle de maddi imkanı bulunmayan çocukların tedavilerinde onlara ve ailelerine yardımcı olmak amacıyla toplanan paraların yatırıldığı hesap numaralarıdır.

 

LÖSEV’in Bağış Hesabı

 

LÖSEV’in ana sayfasına giriş yaparak siz de LÖSEV’in hesaplarına para yatırarak bağış yapabilirsiniz. Yapacağınız bağışlar sayesinde lösemi olmuş bir çocuğun küçük bir ihtiyacı dahi olsa karşılayabilir ve böylece büyük bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz.

 

Lösev’in bağış sayfası belirli limitler üzerinden bağış yapılabilecek bir formatla düzenlenmiştir. Belirlenmiş limit aralığını seçerek LÖSEV hesaplarına giriş yapabilirsiniz. Açılan sayfada sizden istenilen bilgileri doldurarak LÖSEV hesaplarına bağış işlemini tamamlayabilirsiniz.

LOSEV ‘in Resmi Sitesine gitmek için TIKLAYIN.

Kredi kartı ile ödeme yapılabiliyor olması bağış severler için önemli bir avantaj oluşturmaktadır. Dilediğiniz tutarda bağış yaparak taksitle yaptığınız bağışı bankaya geri ödeyebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir