Salonlar

İstanbul Fitness web sitemizde size önereceğimiz ilk fitness salonu , diğerlerinden farklılaşan ” Uzaktan Eğitim ” sistemi ile çalışan ve her anınızı kontrol eden PERSONEL TRAINER olacak..

PERSONEL TRAINERIM 

ISTANBUL’DA FITNESS UZAKTAN EĞİTİM YARDIMI ILE İSTEDİĞİNİZ FORMA ULAŞIN.

İster yamaçlara çıkın ister çemberler atın, en iyisi olmak hem beceri hem de zindelik gerektirir. Beceriyi artırmak için saatlerce pratik yaparsınız, ancak mükemmellik için ihtiyaç duyduğunuz fiziksel gücü en üst düzeye çıkarmak için bilgiye sahip olmayabilirsiniz. İstanbul’da kişisel bir antrenör kullanmak büyük bir fayda sağlayabilir. Kişisel antrenörler sadece sporunuz için geliştirmeniz gereken kas gruplarını tanımlamakla kalmaz, aynı zamanda her türlü fitness üzerinde çalışırlar.

Her spor için aynı tipte çalışma veya kas grubu kullanmazsınız.

Çift siyah bir elmastan aşağı inerken, kesinlikle bir delik açmaya çalışan bir golf kulübünü sallayan biriyle aynı kas gruplarını veya fitness türlerini kullanmayacaksınız. Geleneksel egzersiz programlarını kullanmak sizi şekillendirirken, kişisel bir antrenör ile çalışmak sizi özel sporunuz için şekillendirebilir.

Sağlıklı beslenme, bir egzersiz programı kadar önemlidir.

Arabanıza doğru yakıt türünü koymazsanız, doğru çalışmaz. Sadece tanka şeker koymayı hayal edin. Hiçbir yere gitmeyecek ve ödemek için büyük bir fatura olacak. Tankınıza şekeri koyduğunuzda da aynı şey geçerlidir, aynı derecede hızlı veya dramatik değil. Fitness Uzaktan Eğitim İstanbul Vücudunun en iyi şekilde işlev görmesi için, vitamin ve minerallerden taze meyve ve sebze yemekten elde ettiğiniz bitki besinlerine kadar her türlü besine ihtiyacı vardır. Doğru beslemek performansınızı artırır.

Sağlıklı bir diyet ve düzenli egzersiz programını birleştirmek istediğiniz formu elde etmele kalmaz, aynı zamanda genel sağlığınızı ve refahınızı da geliştirir.

Seçtiğiniz spor dalında en iyi performansı elde etmek için bu sağlıklı yaşam tarzına girebilirsiniz. Hissettiğiniz ve enerji seviyenizi nasıl arttırdığı konusunda yaptığı değişiklikleri gördüğünüzde, muhtemelen sezon bittikten sonra bile devam edeceksiniz. Diyabet ve kalp hastalığı gibi ciddi durumların potansiyelini azaltırken, yedek enerjiniz olacak.

  • Harika görüneceksin, bu da sezon bittikten sonra bile insanların kişisel bir eğitmenle devam etmelerinin bir başka nedeni. Ayrıca onları formda tutmaya yardımcı olur, bu nedenle gelecek yıl daha kolaydır.
  • Egzersiz yapmanın büyük bir yararı, stres hormonlarını yakmasıdır.
  • Sizi tüm sezon boyunca hizmet dışı bırakabilecek ya da hayatınızın geri kalanını etkileyebilecek yaralanmaları önlemek için kaslarınızı ısıtmanın yollarını öğreneceksiniz.
  • Kişisel bir antrenör kullandığınızda, programa bağlı kalmanız daha olasıdır. Fiziksel bir aktivite için hazırlık yapmak, bunu yapmanız gerektiğini bilseniz bile, katılmak kadar eğlenceli değildir.

İstanbul’da sizi anlayacak ve hedeflerinize ulaştıracak personal trainer hizmeti mi arıyorsunuz, bizimle iletişime geçin.

Web Sitesine Gitmek için ; www.personeltrainerim.com